Koordinatörlükler
HUZEM Koordinatörü
Dr.Ögr.Üyesi İpek BAYSAL
Farabi ve Mevlana Programı Yüksekokul Koordinatörü
Prof.Dr.Gülay UZUN
Doç.Dr.Şebnem SEVİNÇ
Erasmus Koordinatörü
Prof.Dr.A.Sanem ŞAHLI
Staj Koordinatörleri
Ameliyathane Hizmetleri Programı Staj Koordinatörü - Sğ.Tek.Süleyman KöSE
Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Programı Staj Koordinatörü - Doç.Dr.Belgin ALTUN
Diş Protez Teknolojisi Programı Staj Koordinatörü - Prof.Dr.Perihan OYAR
Eczane Hizmetleri Programı Staj Koordinatörü - Ögr.Gör.İsmail DİNÇ
Elektronörofizyoloji Programı Staj Koordinatörü - Öğr.Gör.Mehmet Melih PINARBAŞI
İlk ve Acil Yardım Programı Staj Koordinatörü - Öğr.Gör.Dr.Nil Deniz KARTAL YETER
Odyometri Programı Staj Koordinatörü - Prof.Dr.A.Sanem ŞAHLI
Ortopedik Protezve Ortez Programı Staj Koordinatörü - Doç.Dr.Semra TOPUZ
Radyoterapi Programı Staj Koordinatörü - Dr.Ögr.Üyesi Fatih BİLTEKİN
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Staj Koordinatörü - Dr.Ögr.Üyesi Aslan KAPLAN
Tıbbı Görüntüleme Teknikleri Programı Staj Koordinatörü - Sağ.Tek.Hakan KUTLU
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Staj Koordinatörü - Doç.Dr.Üyesi Serra öRSTEN
Sürdürülebilir Öğretme ve Öğrenme Koordinatörü
Prof.Dr.A.Sanem ŞAHLI
Sürdürülebilir Öğretme ve Öğrenme Program Temsilcileri
Ameliyathane Hizmetleri Programı Temsilcisi - Sğ.Tek.Süleyman KöSE
Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Programı Temsilcisi - Doç.Dr.Belgin ALTUN
Diş Protez Teknolojisi Programı Temsilcisi - Doç.Dr.Nuran ÖZYEMİŞÇİ
Eczane Hizmetleri Programı Temsilcisi - Doç.Dr.İpek BAYSAL
Elektronörofizyoloji Programı Temsilcisi - Öğr.Gör. Mehmet Melih PINARBAŞI
İlk ve Acil Yardım Programı Temsilcisi - Sağ.Tek. Engin KURNAZ
Odyometri Programı Temsilcisi - Doç.Dr. Şebnem SEVİNÇ
Ortopedik Protezve Ortez Programı Temsilcisi - Öğr.Gör. Elif KIRDI
Radyoterapi Programı Temsilcisi - Dr.Ögr.Üyesi Fatih BİLTEKİN
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Temsilcisi - Dr.Ögr.üyesi Aslan KAPLAN
Tıbbı Görüntüleme Teknikleri Programı Temsilcisi - Sağ.Tek.Hakan KUTLU
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Temsilcisi - Doç.Dr.Serra öRSTEN
Bilsis Bologna Koordinatörleri
Odyometri Programı Koordinatörü - Prof.Dr.A.Sanem ŞAHLI
Eczane Hizmetleri Programı Koordinatörü - Prof.Dr. Betül ARICA YEGİN
Radyoterapi Programı Koordinatörü - Dr.Ögr.Üyesi Fatih BİLTEKİN
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı Koordinatörü - Doç.Dr.Serra öRSTEN
Dezenfeksiyon, Sterilizasyon ve Antisepsi Programı Koordinatörü - Doç.Dr.Belgin ALTUN
Diş Protez Teknolojisi Programı Koordinatörü - Doç.Dr.Nuran ÖZYEMİŞÇİ
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı Koordinatörü - Dr.Ögr.üyesi Aslan KAPLAN
Ağız ve Diş Sağlığı Programı Koordinatörü - Öğr.Gör.Pınar Atak BOLSU
Elektronörofizyoloji Programı Koordinatörü - Öğr.Gör.Mehmet Melih PINARBAŞI
İlk ve Acil Yardım Programı Koordinatörü - Öğr.Gör.Dr.Nil DENİZ KARTAL YETER
Ortopedik Protezve Ortez Programı Koordinatörü - Öğr.Gör. Elif KIRDI
Ameliyathane Hizmetleri Programı Koordinatörü - Sğ.Tek.Süleyman KöSE
Tıbbı Görüntüleme Teknikleri Programı Koordinatörü - Sağlık Teknikeri Hakan KUTLU
Öğrenci İşleri Birimi - İdari Personel Murat Altun
Odyometri Programı - Öğrenci Neslihan YASİN
Spor Etkinlikleri Koordinatörlüğü
Koordinatör - Öğr.Gör.Mehmet Melih PINARBAŞI
Üye- Doç.Dr.Nuran ÖZYEMİŞÇİ
Üye- Ögr.Gör.İsmail DİNÇ